Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych lub łechtaczki, miewasz trudność z osiąganiem przyjemności w pożyciu intymnym spowodowany zmianami albo deformacjami zewnętrznych narządów płciowych lub, ze względów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować kształt miejsc intymnych – ginekologia estetyczna ma dla Ciebie wiele opcji, które w łatwy sposób rozwiążą Twoje bolączki i znacząco polepszą komfort życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany bywa w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest używany również w przypadku wielu odmiennych problemów ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dostosowania do indywidualnej sprawy uzgadniane będą w momencie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Wyniki zabiegu potrafią przerosnąć założenia, bowiem powoduje on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji erotycznej oraz redukuje bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w zasadzie bezbolesna i niezwykle sprawna, Etap gojenia, względem tradycyjnych metod jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z tym połączony – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki powoduje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – przywraca normalne funkcjonowanie naszego narządu.
Efektem może być polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychologicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych czynności.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog-Michalik.pl

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące problemy w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chciałabyś poprawić wygląd warg sromowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut może wyeliminować Twoje problemy, jakie do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Księgarnia internet

Podręczniki są używane w przeróżnych celach no jakkolwiek przede wszystkim ...